O Kancelarii


Adwokat Radosław Przymuszała

Założyciel Kancelarii, w 2012 roku ukończył dzienne studia wyższe na kierunku prawo. W tym samym roku z bardzo dobrym wynikiem zdał egzamin wstępny na aplikację adwokacką, którą rozpoczął od stycznia 2013 roku przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze. W trakcie trwania aplikacji pracował w uznanej zielonogórskiej kancelarii, gdzie dzięki natychmiastowemu „rzuceniu na głęboką wodę” nabył odpowiednią wiedzę i doświadczenie. W tym czasie odnosił sukcesy w organizowanych konkursach, takich jak konkurs krasomówczy oraz konkurs na scenariusz do filmu o mediacji.

Aplikację ukończył planowo w grudniu 2015 roku, a w marcu 2016 roku z powodzeniem zdał egzamin adwokacki, uzyskując tytuł adwokata. W czerwcu 2016 roku złożył ślubowanie przed dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej, zaś z dniem 4 lipca 2016 roku otworzył własną Kancelarię.

W sferze jego zainteresowań pozostaje szeroko pojęte prawo cywilne oraz prawo karne. W lipcu 2015 roku ukończył również kurs mediatora organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Mediatorów. Brał udział w licznych branżowych kursach i szkoleniach, stale doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając wiedzę prawniczą.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały mieści się w Zielonej Górze przy ul. Drzewnej 28. Założona została w lipcu 2016 roku i od tamtej pory świadczy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie postępowania z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym m. in. prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych) oraz prawa karnego.

Oferta skierowana jest nie tylko do podmiotów indywidualnych, ale również do firm, zarówno w formie incydentalnej pomocy prawnej, jak i stałej obsługi. Dzięki otwartości na nowoczesne technologie, Kancelaria świadczy również pomoc prawną na odległość z wykorzystaniem środków teleinformatycznych.

Obszarem działania Kancelarii jest cała Polska, w szczególności zaś Zielona Góra i województwo lubuskie. Dzięki współpracy z prawnikami na terenie całej Polski, nawet w przypadku sprawy na drugim końcu kraju, Kancelaria może efektywnie reprezentować Klienta.

W dzisiejszych czasach znaczna część Klientów poszukuje adwokata za pomocą Internetu. Wpisując takie hasła, jak „adwokat zielona góra”, „kancelaria adwokacka zielona góra”, „adwokat lubuskie”, „kancelaria adwokacka lubuskie”, „porady prawne zielona góra” i inne, otrzymują Państwo mnóstwo wyników i kontaktów do różnych kancelarii. Jako założyciel Kancelarii, zdaję sobie jednak sprawę, jak ważne jest, by przed zleceniem sprawy Klient mógł poznać adwokata, który tę sprawę będzie prowadził. Powierzają mu bowiem Państwo bardzo istotne z Państwa punktu widzenia zadanie, jakim jest reprezentowanie Państwa interesów. Dlatego powyżej przygotowałem dla Państwa krótką notkę biograficzną. Zapraszam również do zapoznania się z opiniami Klientów na temat Kancelarii w dziale Media.

logo facebooka