Media


W tym miejscu z przyjemnością prezentujemy artykuły prasowe, informacje w Internecie oraz wszelkie inne materiały, które ukazały się w mediach oraz dotyczą Kancelarii:

Adwokat Radosław Przymuszała wystąpił w roli eksperta w telewizji

Adwokat Radosław Przymuszała udzielił kilkukrotnie krótkich wypowiedzi w roli eksperta w programie "Magazyn śledczy Anity Gargas" wyemitowanym w dniu 2 kwietnia 2020 roku.

Adwokat Radosław Przymuszała w telewizji

Wizyta Adwokata Radosława Przymuszały w zielonogórskim III Liceum Ogólnokształcącym

Artykuł autorstwa Adwokata Radosława Przymuszały w Gazecie Wyborczej

Artykuł traktuje o problematyce prawa precedensowego funkcjonującego w prawodawstwie anglosaskim i jego przełożeniu na prawo polskie. Wersję elektroniczną artykułu można znaleźć pod linkiem: Magazyn Adwokat lub Gazeta Wyborcza.

Artykuł autorstwa Adwokata Radosława Przymuszały w e-Magazynie Adwokat

Czy nieznajomość prawa rzeczywiście szkodzi? Artykuł porusza tematykę nieznajomości prawa przez przeciętnego człowieka oraz jakie niesie to ze sobą konsekwencje. Z artykułem zaznajomić można się pod linkiem: Magazyn Adwokat.

Kancelaria laureatem konkursu Orły Prawa w edycji 2018 oraz 2019!

logo konkursu Orły Prawa dyplom udziału w konkursie dyplom udziału w konkursie

Opinie osób, które korzystały z pomocy Adwokata Radosława Przymuszały

Zaczerpnięto ze stron: www.pkt.pl oraz panoramafirm.pl

ANT

Dzięki pomocy Pana Mecenasa udało mi się wdrożyć i zrozumieć to złowieszcze RODO. Polecam!

Agata

Jestem zachwycona, Pan Mecenas oferuje w 100% profesjonalne podejście do Klienta, rzetelną wiedzę i wszystko, czego oczekiwałam. Jednocześnie bardzo ważne dla mnie jest to, że to osobiście Pan Mecenas zajmował się moją sprawą, a nie pracownicy, jak to często ma miejsce u konkurencji.

Tadzik

Adwokat Radosław Przymuszała poprowadził moją sprawę przeciwko firmie ubezpieczeniowej AXA jak najlepszy profesjonalista. Wystarczyła mu tylko moja umowa, a w efekcie odzyskałem dużo pieniędzy, które AXA mi zabrała. Sam wcześniej pisałem do tej firmy, ale to nic nie dawało. Walczyłem trzy lata bezskutecznie i dopiero, jak zajął się tym Mecenas Przymuszała to pieniądze do mnie wróciły. Piszę o tym dlatego, żeby nie poddawać się takim firmom i walczyć o swoje z pomocą dobrego prawnika.

Krzysiek

Pan Mecenas przy pierwszym spotkaniu informuje, jakie są szanse w sprawie. Mnie poinformował, że niestety dalsze brnięcie w spór nie ma sensu. Dzięki temu zaoszczędziłem pieniądze, które wydałbym na reprezentację w sprawie i koszty sądowe. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo mam przykre doświadczenia z innymi prawnikami, którym zależało tylko na tym, by przyjąć sprawę i mieć z tego $, mimo że od początku było wiadome (jak się później okazało), iż sprawa nie ma szans powodzenia.

Mariusz Lubecki

Pan Mecenas reprezentuje najwyższy poziom etyki zawodowej, kompetencji oraz zaangażowania w powierzoną sprawę. Jest człowiekiem stojącym na gruncie niezłomnych zasad na których oparta jest nasza cywilizacja. Wartości te to: Bóg , Honor i Ojczyzna. Właśnie dzięki takim adwokatom jak Mecenas Przymuszała może zostać odbudowany autorytet Wymiaru Sprawiedliwości w Polsce.

Barbara

Postanowiłam napisać opinię, ponieważ jestem bardo usatysfakcjonowana rezultatem sprawy prowadzonej przez mecenasa Radosława Przymuszała. Była to sprawa rozwodowa i podział majątku. Dzięki panu mecenasowi dowiedziałam się o wielu istotnych rzeczach, które miały duży wpływ na sprawie. Oczywiście sprawa nie była dla mnie przyjemna, ale oprócz dużej wiedzy pan mecenas wspierał mnie, wykazał się też dużym taktem , ale i profesjonalizmem. Do tej pory miałam inne zdanie o adwokatach i przyznam, że nawet byłam zdziwiona, że ten adwokat jest po prostu ludzki. Poleciła mi go koleżanka, gdyż jest młody, nie wypalony i bardzo się stara dogłębnie analizując każdą sprawę. Przy tym nie ma wygórowanych cen, jak inni.

Zofia

Adwokat Radosław Przymuszała przeprowadził moją sprawę rozwodową i podział majątku szybko i skutecznie, z czego byłam bardzo zadowolona, bo przecież taka sprawa nie należy do przyjemności. Nie obiecywał też gruszek na wierzbie, tylko uczciwie poinformował , na co mogę liczyć oraz czego nie da się uzyskać. Jeżeli będę miała jakiś problem prawny, na pewno znowu udam się do tego adwokata.

Tadeusz

Adwokat z dużą wiedzą mimo młodego wieku. Moją sprawą zajmował się z dużym zaangażowaniem. Odniosłem wrażenie, że wykonuje swoją pracę dlatego, że chce, a nie dlatego, że musi. To dzisiaj rzadkość. Adwokat z powołania. Bardzo Polecam.

Slavix

Nie mogłem trafić lepiej. Dzięki zainwestowanym w pomoc prawną pieniądzom, mecenas uratował mi kilkadziesiąt tysięcy złotych.

klientka

Rzetelny, z zaangażowaniem podchodzi do tematu. Nie boi się trudnych spraw do poprowadzenia. Polecam.

logo facebooka