Blog


news1

2020-03-17 10:24:22

Konsultacje i pomoc prawna przez telefon i Internet

W czasie, gdy wskazane jest, abyśmy jak najmniej wychodzili z domu i unikali kontaktu z innymi ludźmi, przypomnieć należy, że Kancelaria świadczy również pomoc prawną na odległość, tj. przez telefon i Internet.

Szczególnie w czasie trwania zagrożenia epidemicznego, otwartość na nowoczesne technologie jest niezwykle istotna. Wiele, jeśli nie większość, problemów można rozwiązać na odległość - czy to poprzez kosultację telefoniczną, czy poprzez wymianę dokumentów drogą elektroniczną. Kancelaria od samego początku funkcjonowania świadczy tego typu pomoc prawną, zatem w tym trudnym dla nas wszystkich czasie zachęcam do skorzystania z tej możliwości, tak aby jednocześnie nie narażać swojego zdrowia oraz nie odkładać rozwiązania problemów prawnych na czas, kiedy może być już za późno na skuteczną pomoc. Należy bowiem pamiętać, że nie wstrzymano biegu terminów, czy to związanych ze składaniem pism procesowych, czy też z upływem przedawnienia. 

Aby skorzystać z pomocy prawnej prawnej na odległość, należy skontaktować się z Kancelarią w dowolny sposób (poprzez wskazany na stronie adres e-mail lub numer telefonu) i wówczas udzielone zostaną wszelkie dalsze informacje związane z umówieniem usługi pomocy prawnej na odległość. 

Powrót

Lista tagów:

adwokat,adwokat-internet,adwokat-zielona-gora,kancelaria,kancelaria-adwokacka,kancelaria-adwokacka-zielona-gora,kancelaria-zielona-gora
Lista tagow
logo facebooka