Kancelaria adwokacka w Zielonej Górze – o nas

Adwokat Radosław Przymuszała – założyciel Kancelarii, członek Zielonogórskiej Izby Adwokackiej. W 2012 roku ukończył studia wyższe o kierunku prawo. W czasie studiów zdobywał doświadczenie m.in. w Studenckiej Poradni Prawnej. W latach 2013 – 2015 odbył aplikację adwokacką, a w marcu 2016 r. z powodzeniem zdał egzamin adwokacki, zdobywając tytuł zawodowy adwokata. W czasie aplikacji był zatrudniony w jednej z zielonogórskich kancelarii adwokackich, dzięki czemu zdobywał niezbędne doświadczenie i praktykę, a współpracę kontynuował również po ukończeniu aplikacji. W dniu 4 lipca 2016 r. po odebraniu ślubowania adwokackiego przed Okręgową Radą Adwokacką w Zielonej Górze otworzył własną Kancelarię Adwokacką.

Szanowni Państwo!

To, co według mnie wyróżnia dobrego prawnika, to przede wszystkim rzetelność i dbałość o interesy Klienta. W swojej pracy zawsze staram się kierować tymi dwoma wyznacznikami, wspartymi wiedzą i doświadczeniem. Wierzę, że na tych czterech filarach oprzeć można każdy sukces, nie tylko w dziedzinie prawa, ale w życiu ogółem. Istotny jest również ciągły rozwój, dlatego przykładam do niego ogromną wagę, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach, czego efektem stało się m.in. ukończenie tygodniowego szkolenia mediacyjnego.

Jako adwokat z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego oferuję kompleksową pomoc prawną. Oferuję również pozasądowe możliwości rozstrzygania sporów Moja Kancelaria Adwokacka mieści się przy ul. Drzewnej 28 w Zielonej Górze (I piętro). W celu uzgodnienia terminu spotkania proszę kontaktować się ze mną pod numer telefonu: 509 819 765.